Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 64x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Maškovka

Stylová pizzerie přímo v centru Liberce s nabídkou salátů, minutek, dezertů a hlavně pizz, které se Vám zaručeně zaryjí do paměti. Samozřejmostí je dětský koutek pro Vaše ratolesti a wifi připojení pro ty starší z Vás. Kvalitu jídla připravují velmi zruční kuchaři a pizza je připravována pouze a jedině v klasické peci na dřevo.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Normálně navštěvuji Maškovku hlavně na obědové menu. Tentokrát jsme ale zavítali na oběd. Nově otevřená část s korábem je opravud originální a nové bosenské a mořské pokrmy jsou opravdu lahůdky. Zvlášť výborná byla námořnická polévka s mořskými plody a grilované papriky plněné kozím sýrem. Obsluha tradičně také příjemná a ani jsme dlouho nečekali. Doporučujeme!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restaurace se snaží být stylová výzdobou, což je v daném prostoru za mě škoda. Největší problém byl se servisem - lístky jsme dostali po 10minutách se slovy "kdyby nás tady bylo více, dostali byste lístky rychleji". Polévky nebyly vůbec špatné, ale byla to porce tak pro 2-3, takže jako předkrm toho bylo škoda. Hlavní jídlo - bohužel si jeden z nás objednal pizzu a zde jsme doplatili na to, že pizza nemusí být u stolu ve stejný čas jako ostatní jídla (v dobrých restauracích se toto nestane). Já jsem své zapečené papriky dojedla a ještě dalších 10minut jsme čekali na onu pizzu. I přesto, že papriky byly v sekci předkrmy, bylo jídlo obrovské. Pizza byla plná eidamu, jinak ok. Ale opět - byla obří, porce minimálně pro 2 - zbytečně vyhozené peníze (pro restauraci). A za mě asi nejhorší - velký otevřený prostor může vypadat dobře, ale je zapotřebí jej odvětrávat. My jsme smrděli komplet mastnotou a jídlem - romantika jak vyšitá...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Sázka na jistotu. Výborná pizza, dobré pití, fajnová obsluha (asi díky silvestrovské noci vtipnější než obvykle). Nové prostory jsou nápadité a moc pěkné. Přejeme hodně úspěchů v novém roce a určitě se rádi vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO