Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 97x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Maškovka

Stylová pizzerie přímo v centru Liberce s nabídkou salátů, minutek, dezertů a hlavně pizz, které se Vám zaručeně zaryjí do paměti. Samozřejmostí je dětský koutek pro Vaše ratolesti a wifi připojení pro ty starší z Vás. Kvalitu jídla připravují velmi zruční kuchaři a pizza je připravována pouze a jedině v klasické peci na dřevo.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Večeře s kamarádkami proběhla na výbornou, i když jsme byly trochu zklamané z otráveného čísníka, se kterým nebylo příjemné pořízení, ale možná neměl svůj den. Jinak sem chodíme pravidelně a jsme spokojené. Jídlo je tedy poněkud dražší, ale chuťově výborné. Za mě zapečená cuketa mě nikdy nezklame :) takže návštěvu tohoto podniku vřele doporučuji a i nově instalovaná ponorka určitě nezklame dětské návštěvníky :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO