8 fotek

Pizzerie Maškovka

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Pizzerie Maškovka

Stylová pizzerie přímo v centru Liberce s nabídkou salátů, minutek, dezertů a hlavně pizz, které se Vám zaručeně zaryjí do paměti. Samozřejmostí je dětský koutek pro Vaše ratolesti a wifi připojení pro ty starší z Vás. Kvalitu jídla připravují velmi zruční kuchaři a pizza je připravována pouze a jedině v klasické peci na dřevo.

Zobrazit více
  • +2

Fotky našich uživatelů

  • +10

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 1
  • Prostředí: 2

Výsměch českého pohostinství. Objednáte si nealko Mochito a dají vám alkoholické, stím že vám to přijde divné tak se zeptáte zda je opravdu nealko a oni vám řeknou, že ano. A na konci na účťě zjistíte, že to bylo alkoholické. Chcete si dát pohár a servírka bez servítek řekne, že vám není 8 a že s pohárem se jí nechce dělat. Naprostá tragédie. Restaurace je zrekonstruována a asi by z toho chtěl mít majitel lepší podnik, ovšem s tímto personálem akorát ztratí návštěvníky. Pokud chcete na dobrou pizzu běžte do tesca a kupte si tu za 20kč a uděláte lépe. Ostatní jídla, ale mají dobré.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace