Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Martinská

Přehled hodnocení
80% celkově
79% personál
86% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 2x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Pizza byla skoro hned hotová, moc dobrá, pizzu chválím. Ale když nám došlo pití, čekali jsme 35 minut!, než se nás servírka zeptala, jestli si ještě něco dáme. Tak jsme si nedali, zaplatili a šli jinam.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Scházíme se zde každý rok před vánocemi a vždy odcházíme velice spokojené. Výborná a milá obsluha, výborné jídlo a příjemná atmosféra. Děkujeme za příjemně prožitý večer.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Čistá restaurace, designově příjemný interiér, čisté záchody, ochotná včasná obsluha. Jídlo velmi dobré, cena přiměřená. Ale něco špatně definovatelné schází, abych hodnotil jako úžasný zážitek. Vysoce hodnotím nekuřácké prostředí. Nevýhoda: nelze platit kartou
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Milá obsluhá, dobré víno, pro posezení s přáteli ideální místo. Jídlo také dobré. Nejedná se o restauraci, která byla vhodná pro nějaké vyjímečné události, spíš pro obyčejné posezení u sklenky vína.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkovy dojem z vecera straveneho v teto restauraci je ponekud rozpacity. Co se tyce jidla (pizza) lze vytknout jedine a to, ze nebyla uplne tepla. Jinak jsme si pochutnali. Obsluha byla v ramci moznosti rychla, ovsem svymi posunky davala jasne najevo, co si mysli. Volili jsme nekurackou cast, v restauraci nelze platit kartou. Do teto restaurace, i kdyz je v centru, uz se asi dlouho nepodivame, pokud vubec. Snad budete mit vetsi stesti :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO