Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pizzerie Legenda

Interiér pizzerie je nekuřácký, stylový, s kovanými a dřevěnými prvky. V suterénu se nachází báječný dětský koutek, a prostor je vhodný i na soukromé, či firemní akce. Prostorná zahrádka s příjemně sladěným stylovým nábytkem je mimo ruch ulice a je možné ji využívat i v chladnějším počasí díky ohřívačům vzduchu. Pro pravidelné stravování je pro každý všední den připravené zvýhodněné polední menu. Nejsou to však všeobecně známé hotovky. Některé z těchto jídel by se v klidu mohlo srovnávat s běžnou minutkovou porcí v jiných restauracích. Každý čtvrtek od 19:00 do 21:00 probíhají hudební večery.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V restauraci PIZZERIE LEGENDA jsem byl opakovaně. Tentokrát jsem ochutnal novinku - tmavou pizzu (údajně s přidáním živočišného uhlí do těsta). Obsluha byla jako vždy příjemná, jídlo výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO