Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 48x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Latrán

Pizzerie Latrán je příjemný podnik s italskou kuchyní, rychlou usměvavou obsluhou a romantickým vinným sklípkem. Kvalitu restaurace ocenil jednou hvězdičkou „šéf“ Zdeněk Pohlreich.

Pizzerie Latrán sídlí v centru Českého Krumlova v renesančním domě s bohatou historií. Jídelní lístek nabízí tradiční Itálii v čele s pizzami, denně čerstvými těstovinami, saláty, rybími a masovými pokrmy. Čeká vás tu i široká nabídka studené kuchyně a minutkové speciality. Žízeň zažene výběr kvalitních vín nebo točené pivo.

Příjemnému interiéru dominuje červená a bílá barva. Na stěnách visí spousta fotek a obrazů. Atmosféru dokresluje italská hudba i výhled na kuchaře připravujícího pizzu.

Pizzerie má kapacitu 45 míst a využít lze i stylový kamenný sklípek s kapacitou 30 míst, který se báječně hodí pro uzavřenou společnost.


Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná restaurace v centru Českého Krumlova. Lesaně byly výborné, pizza dobrá. Obsluha příjemná a ochotná. Na stránkách mají starý jídelní lístek s nižšími cenami.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tuto pizzerii jsme si vyhlédli přes Restu a také rezervovali přes něj asi 1,5 předem. Bylo fajn, že to šlo, protože restaurace je v centru, takže bylo plno. Hodnocení na Restu nelze a jedna se opravdu o dobrý podnik. Pizzu připravují kousek od vás, obsluha je příjemná, v nabídce je i kohoutková voda, kterou mi zapomněli na konci zaúčtovat. Přítel si dal pizzzu diavola, která sice moc nepálila, byla ale prý dobrá. Zato pivo si přítel obzvlášť pochvaloval. Já byla zase moc spokojena s Caesar salátem. Mohlo být o trochu dresinku, ale co, aspoň ten salát nebyl bez chuti a suchý. Interiér je také moc příjemný. Pokud se do Krumlova někdy vrátíme. Opět se řadí stavíme :-)
Pizzerie Latrán
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO