Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 58x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Latrán

Pizzerie Latrán je příjemný podnik s italskou kuchyní, rychlou usměvavou obsluhou a romantickým vinným sklípkem. Kvalitu restaurace ocenil jednou hvězdičkou „šéf“ Zdeněk Pohlreich.

Pizzerie Latrán sídlí v centru Českého Krumlova v renesančním domě s bohatou historií. Jídelní lístek nabízí tradiční Itálii v čele s pizzami, denně čerstvými těstovinami, saláty, rybími a masovými pokrmy. Čeká vás tu i široká nabídka studené kuchyně a minutkové speciality. Žízeň zažene výběr kvalitních vín nebo točené pivo.

Příjemnému interiéru dominuje červená a bílá barva. Na stěnách visí spousta fotek a obrazů. Atmosféru dokresluje italská hudba i výhled na kuchaře připravujícího pizzu.

Pizzerie má kapacitu 45 míst a využít lze i stylový kamenný sklípek s kapacitou 30 míst, který se báječně hodí pro uzavřenou společnost.


Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Polévka - česnekový krém byla vynikající, stejně jako Carpaccio s rukolou, parmazánem a extra panenským, olivovým olejem. Pizza byla dobrá, bylo vyhověno našemu nadstandardnímu požadavku - rozdílnému ochucení obou polovin.
Pizzerie Latrán Pizzerie Latrán Pizzerie Latrán
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace pěkná, ale nic zvláštního na dnešní dobu a místo. Dali jsme si pizzu a ta byla průměrná. Obsluha ochotná, trochu zmatená, ale ušlo to. Snažili se být vstřícní. Cena vyšší než jsme zvyklí. Stále mě překvapuje, že k jídlu není u nás v restauracích běžné podávat džbánek s vodou - zdarma. Např. když bych nemusela platit za džbán vody 50,- Kč, tak si dám sklenku vína, ale to u nás ještě nefunguje.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO