Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Lanza

Přehled hodnocení
97% celkově
94% personál
88% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo výborné a obsluha ví moc dobře co doporučit! Opět jsme si pochutnali, těšíme se na příště! :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opravdu skvělá restaurace, moc doporučujeme návštěvu. Krásné prostředí a jeden z nejmilejších personálů. Chodíme často a budeme v tom i nadále pokračovat :-) Děkujeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je krásná a personál přímo perfektní. Zahrádka také skvělá, navíc je na ní úplný klid. Jídlo nám moc chutnalo, velice všem doporučujeme, rozhodně stojí za návštěvu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pizzerie opět nezklamala. Tentokrát jsme mohli využít krásné prostředí terasy - jak v Itálii. Jídlo jako vždy výborné. Rádi se sem vracíme :))
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byla jsem zde poprvé a moc se mi líbilo prostředí, milý a ochotný personál. Jídlo je příjemné i na pohled, kvituji absenci salátového lupení. Určitě sem zajdeme i příště.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace byla velmi příjemná..., personál taky excelentní a pozorný..., naše jídla chutnala velmi dobře..., nemůžeme si na nic stěžovat.... Opět se sem vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S přítelem jsme se rozhodli zajít do Pizzerie Lanza na večeři. Chtěli jsme ochutnat pravé italské těstoviny a pizzu. Objednali jsme si pizzu čtyř sýru a špagety ragú. Pizza byla výborná, krásné propečená! Těstoviny neměly také chybu. Po jídle jsme zhřešili domácím tiramisu, které bylo naprosto vynikající. Prostředí restaurace opravdu příjemné. Obsluha byla velmi příjemná a ochotná. Už se těšíme, až se otevře zahrádka s teráskou abychom si příště mohli vychutnat atmosféru Italie ještě více! Děkujeme za krásný večer a určitě přijdeme znovu :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pizza skvělá, obsluha moc milá a rychlá, prostředí velice příjemné. Byli jsme poprvé, ale staneme se asi častými zákazníky, mají zde jednu z nejlepších pizz v Pardubicích. Velká spokojenost!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO