Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Lanza

Pizza z Pizzerie Lanza je tradičně připravována v klasické peci na dřevo, která je stejně tak jako zbytek vkusného interiéru dílem majitele. Kromě pizzy, kterou nabízí ve 36 variacích, zde zákazníci najdou také širokou nabídku tradičních italských pokrmů jako jsou těstoviny, předkrmy, saláty z čerstvé i nakládané zeleniny, dezerty či masa připravovaná na lávovém grilu. Nápojový lístek také nabízí široký výběr vín.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opravdu skvělá restaurace, moc doporučujeme návštěvu. Krásné prostředí a jeden z nejmilejších personálů. Chodíme často a budeme v tom i nadále pokračovat :-) Děkujeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je krásná a personál přímo perfektní. Zahrádka také skvělá, navíc je na ní úplný klid. Jídlo nám moc chutnalo, velice všem doporučujeme, rozhodně stojí za návštěvu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pizzerie opět nezklamala. Tentokrát jsme mohli využít krásné prostředí terasy - jak v Itálii. Jídlo jako vždy výborné. Rádi se sem vracíme :))
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO