Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pizzerie La Strega

Pizzerie La Strega nabízí tradiční pokrmy italské kuchyně. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
opět spokojeniost, jak s rezervací, tak s jídlem a samozřejmě s obsluhou. s nástupem babišovic bordeetlem proběhly mírné změny jídeláku a asi i cen, ale jinak pizza a personál zůstal v kvalitě a ochotě, jak jsme zvyklí. pizzy byly přečíslovány, zkusil jsem tentokrát variaci pálivých pizz a navrch špenát, chut mě překvapila a nadchla zároven, byly opět výborné.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V této pizzerie jsem byla poprvé a to zejména na doporučení různých uveřejněných recenzí. prostředí uvnitř útulné, příjemné,Výborná pizza,Personál celkem ochotný, ale trochu pomalý,čekání na pití celkem dlouhé
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vždycky když sem jdeme, užijeme si to. Milý personál, skvělé pizzy, kuřácká i nekuřácká část. Jen je škoda, že nedělají rozvozy jídel a neberou ani stravenky, ani platební karty. A bohužel zase zdražili pizzy i zbytek jídel.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO