Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie la Gondola

Pizzerie a restaurant La Gondola nabízí nejen zážitky milovníkům pizzy a italské kuchyně. Denní menu obsahuje výběr minimálně ze 4 druhů denního menu. Jídla a pizzy je též možné rozvést denně od 14hod., denní menu se nerozváží. Kapacita restaurace je 30 míst a v letním období je k dispozici příjemné posezení na zahrádce. Restaurace je nekuřácká. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace nás opravdu příjemně překvapila. Velká nabídka i bezlepkových těstovin. Osobně jsem si dala gnocchi s žampiony, které byly opravdu výborné. Obsluha byla moc příjemná a prostředí poklidné. Doporučuji!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do Zlína jsme měli cestu na koncert, a tak jsme si vyhledali nějakou italskou restauraci. Já jsem si dal gnocchi se špenátem, které byly naprosto famózní. Rozhodně doporučuji! :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO