Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie La Colore

Nabízí zde různé druhy pizzy, saláty, steaky a dezerty. Všechna jídla je možné si vzít s sebou. Nabízí také širokou škálu vín, které jim dodávají česká vinařství. Na výběr jsou vína červená, růžová i bílá. Možnost platby kartou a využití nekuřáckého prostoru.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V La Colore jsem pravidelným hostem a doporučit mohu návštěvu této restaurace ať se potřebujete rychle najíst, či si prostě chcete posedět a číst knížku, jako já při této příležitosti.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzerii La Colore navštěvuji pravidelně, těší mě zejména snaha pravidelně obměnit sezónní menu, protože ráda ochutnávám a poznávám nové chutě a kombinace. Jako vždy spokojenost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzerii La Colore jsem navštívila s dětmi u příležitosti narozeninového oběda syna. Jako vždy jsme byli spokojení, jídlo bylo dobré, obsluha rychlá, určitě se vrátíme znovu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO