Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Křížovka

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Zahrádka pizzerie je špatná, vedle pavlačového domu, takže si to dovedete představit. Uvnitř je ale podnik příjemný, obsluha moc nestíhala, ale pizzu mají výbornou.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Sice jsme nemohli restauraci najít, protože se jmenuje jinak a je schovaná v podloubí, adresa ale seděla, když jsme vešli měli jsme trochu obavy co nám na talíři přistane, ale musím říct, že jsme si moc pochutnali, pizza byla moc dobrá a obědové meníčko - řízek také....
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Zašli jsme si sem na pizzu, mají celkem velký výběr. Volba padla na Rimini a Mexickou, obě byly chutné, možná trochu mastnější, ale bylo to dáno i ingreidencemi, které na nich byly, takže pizza super, pivečko Chotěboř horší, ale Matouš výborný. Obsluha fajn, jen zahrádka je nešťastně umístně, ale jinak to asi nejde.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Pizzu určitě vychválím, byla moc dobrá, měli jsme Rimini a Mexicana. Horší je trochu prostředí, hlavně zahrádka, která je vedle "pavlačáku". Jelikož mají také nepohodlné židle na zahrádce, šli jsme dovnitř a tam to bylo fajn. Obsluha milá, takže na výbornou pizzu doporučím.
Pizzerie Křížovka Pizzerie Křížovka

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO