Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Křížovka

Stylová pizzerie umístěná ve dvoře činžovního domu, což zaručuje tiché a příjemné posezení v centru města, blízko BVV a hale Rondo. V prostorách pizzerie naleznete 35 míst, která jsou rozšířena dalšími 24 místy na letní zahrádce. V případě zájmu lze uzavřít celou pizzerii pro soukromou oslavu narozenin, výročí apod. do kapacity 30 osob.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Zahrádka pizzerie je špatná, vedle pavlačového domu, takže si to dovedete představit. Uvnitř je ale podnik příjemný, obsluha moc nestíhala, ale pizzu mají výbornou.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Sice jsme nemohli restauraci najít, protože se jmenuje jinak a je schovaná v podloubí, adresa ale seděla, když jsme vešli měli jsme trochu obavy co nám na talíři přistane, ale musím říct, že jsme si moc pochutnali, pizza byla moc dobrá a obědové meníčko - řízek také....
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Zašli jsme si sem na pizzu, mají celkem velký výběr. Volba padla na Rimini a Mexickou, obě byly chutné, možná trochu mastnější, ale bylo to dáno i ingreidencemi, které na nich byly, takže pizza super, pivečko Chotěboř horší, ale Matouš výborný. Obsluha fajn, jen zahrádka je nešťastně umístně, ale jinak to asi nejde.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO