Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Valevil

    Králíky, Dolní Morava 44, 56169

Pizzerie Krčma

Pizzerie je součastí penzionu Krčma. Je oblíbeným místem mnoha návštěvníků Dolní Moravy. Restaurace s pizzerií má kapacitu 40 osob a nabízí i oddělený salónek pro 15 osob. Připravuje pravou italskou pizzu připravovanou ve speciální peci na dřevo. Podává však i speciality mezinárodní kuchyně, jako jsou např. saláty, těstoviny, nebo tradiční česká pečená žebra, kolena a obložená prkna. V létě je otevřena venkovní terasa s velkým grilem a udírnou, kde se připravují čerstvé ryby, kýty, selata, klobásky nebo kuřata. Celé zázemí je možné využít na rodinné oslavy, různé setkání, školení, firemní akce, ale jsou organizovány také vepřové hody a zabíjačky.   

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Velmi hezké staročeské tradiční prostředí s dřevěnou terasou. Pec na pizzu sem sice příliš nezapadá, nicméně menu je plné také tradičních českých jídel. A nutno uznat, že jídlo (včetně pizz) bylo chutné.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO