Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.
7 fotografií
Dolní Morava 21, Králíky
· Právě otevřeno (11:00 - 24:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Pizzerie Krčma

Pizzerie je součastí penzionu Krčma. Je oblíbeným místem mnoha návštěvníků Dolní Moravy. Restaurace s pizzerií má kapacitu 40 osob a nabízí i oddělený salónek pro 15 osob. Připravuje pravou italskou pizzu připravovanou ve speciální peci na dřevo.
Podává však i speciality mezinárodní kuchyně, jako jsou např. saláty, těstoviny, nebo tradiční česká pečená žebra, kolena a obložená prkna. V létě je otevřena venkovní terasa s velkým grilem a udírnou, kde se připravují čerstvé ryby, kýty, selata, klobásky nebo kuřata. Celé zázemí je možné využít na rodinné oslavy, různé setkání, školení, firemní akce, ale jsou organizovány také vepřové hody a zabíjačky.   

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Velmi hezké staročeské tradiční prostředí s dřevěnou terasou. Pec na pizzu sem sice příliš nezapadá, nicméně menu je plné také tradičních českých jídel. A nutno uznat, že jídlo (včetně pizz) bylo chutné.

Michal Včeliš
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno