Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 35x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Kaskáda

Restaurace Kaskáda nabízí svým zákazníkům nejtypičtější italské speciality při respektování původních italských receptur, s použitím vysoce kvalitních originálních surovin pro přípravu veškerých jídel a to vše okořeněné bohatou fantazií kuchařů. Samozřejmostí je zde i široký sortiment nápojů obsahující velký výběr italských vín, kávy, destilátů či kvalitního českého piva. Hosté zde mohou trávit čas v interiéru podniku či za příznivého počasí využít posezení na zahrádce.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemný personál, rychlá obsluha. Kuřácká i nekuřácká část. Velký výběr jídla. Dali jsme si pizzu Calzone a byla výborná (bohaté suroviny). Na jídlo jsme nečekali dlouho. Mimo jiného točí Plzeň, mají domácí limonády. Restauraci doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše super.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Několikátá návštěva oblíbené restaurace. Tentokrát mě se ženou zlákala speciální Valentínská nabídka formou menu pro 2 osoby s přípitkem za velmi příjemnou cenu. Jídlo bylo opravdu dobré a personál vstřícný a příjemný. Jen se těším, až budou restaurace od konce května bez kouře.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO