Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotografie

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Pizzerie Italia

Chcete-li poznat skutečnou chuť italské pizzy a přitom neopouštět Českou republiku, pak je návštěva pizzerie Italia tou správnou volbou. Pizzu, kterou zde vyrábí dle tradiční receptury a výhradně z dovezených italských surovin, Vám připraví pizzař přímo u pece.

Dále můžete ochutnat výbornou kávu, dezerty typické pro tento slunečný poloostrov, značková italská vína a speciality kuchyně. Najdete zde i bohatý výběr ušlechtilých sýrů a uzenin, jako je prosciutto crudo, tyrolský speck, pancetta a mnoho dalších.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Při výletě do Telče jsme se chtěli naobědvat. Tato pizzerie vypadala příjemně a i slečna na obsluze byla moc milá. Rozhodli jsme se, že se najíme zde. Objednali jsme si pizzu a kuřecí steak. Musím ocenit, že mi chtěl i vyjít vstříc, když jsem chtěl pizzu na smetanovém základě. Ale to jsem nevěděl, co mě bude čekat. Pizzu mi přinesli po chvilce, samostatné bez steaku. Předpokládal bych, že když někdo přijde společně na jídlo, že se kuchyň bude snažit sladit časově, aby hosté mohli jíst nastejno a nekoukal jeden na druhého. Při pohledu na pizzu jsem.se zděsil. Za 180kč bych čekal pizzu která nebude chudá na suroviny. Což to by nebyl.zas až takový problém, ale hned na první pohled rukola na pizze byla stará a ne fresh. Místo zelené barvy už byla suchá a žlutá. Při reklamaci mi číšník se snažil namluvit, že takto vypadá fresh rukola. To by nejedl ani králík. Toto podávat lidem, je zahrávání si se zdravím zákazníků . Pizzu jsem samozřejmě odmítl a vrátil a omluvy jsem se nedočkal. Taková pizza i za 90kč by byla drahá natož za 180,- Kamarádky steak, který po nějaké.dobe donesli prý byl dobrý, ale osobně bych se báluž této restauraci jist. Krom slečny na obsluze, ostatní personál měl chování nevhodné personálu restaurace. Nedoporučuji nikomu !!!

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  5

Polevka uchazejici, italii to pripomina velmi vzdalene. Lasagne absolutne nejedle. Sladko divne, polostudene rozmocene. Na to ze jsem na ne cekal pul hodiny mohly byt pomalu upeceny cerstve.

 • Uživatelská fotka z Pizzerie Italia
Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  3

Byli jsme zde před rokem a půl a odcházeli jsme nadšeni. Dnes přišlo vystřízlivění. Domácí bezinková limonáda je sirup přelitý sodovkou s dvěma kousky citronu. K jídlu jsme dostali dvě krásně kulaté pizzy. Manželčina quattro formaggi byl kus hmoty, že které chuťově vystupovala pouze gorgonzola (ale asi spíš niva). Mé Napoli vypadalo překvapivě úplně stejně, jen s rybičkami. Ty byly patrně původně naloženy v oleji, tak mi ho tam většinu nechali. Obě byly navíc hodně přepečené, okraji by se dal rozbít talíř. Vracet už se nechceme.

 • Uživatelská fotka z Pizzerie Italia
 • Uživatelská fotka z Pizzerie Italia
Petr Dudek
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno