Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Oznamujeme že k 31. 12. 2021 bude ukončen Restu katalog. Více informací naleznete zde.

3 fotografie
Masarykova 35, Hluboká nad Vltavou
· Nyní zavřeno (11:00 - 17:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Pizzerie Ionia

Rodinná Pizzerie IONIA v Hluboké nad Vltavou Vám nabízí širokou nabídku italské kuchyně od zeleninových salátů, velkého výběru těstovin, noků, pravých italských pizz, darů moře, specialit z kuřecího, vepřového a hovězího masa až po sladkou tečku. V létě je k dispozici zahrádka.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Jídlo velice chutné, ale jsem krajně nespokojena s obsluhou.Na večer nás obsluhovaly dvě dívky, které nevěděly pomalu která bije!! Než nám vůbec přinesli jídelní lístek, tak to byla celá věčnost. Poté jsou na pití čekaly nejméně 15 minut, a to na zahrádce bylo sotva 5 stolů. Poté nám přinesly nedodělaný nápoj, který jsme si poté sami museli dodělat. Nakonec jsme zaplatili a obsluha nás opouštěla s nemístnou poznámkou. Restauraci doporučuji, pokud tam nebudou tyto dvě slečny/dámy.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Průměrné jídlo, lasagne zkysnuté - obsluha ani nebyla překvapená a říká, že se to občas stane... Jěstě by se to dalo pochopit kdyby se je nesnažili naúčtovat... italská restaurace a na stůl vám položil kečup ARO z Makra...

Petr
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba