Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Grosseto Brumlovka

Grosseto Brumlovka je nejmladší a nejmodernější provozovnu sítě restaurací Grosseto. Co se týče interiéru je zcela odlišná od ostatních restaurací. Dostatek vhodného prostoru, který se zde nachází, je často využíván k pořádání různých firemních či rodinných oslav. Tuto skutečnost ještě podtrhuje velké množství parkovacích míst, která se nacházejí hned vedle budovy Brumlovka. Víkendové parkování je zcela zdarma. 

Jinak se prezentuje stejnou úrovní poskytovaných služeb jako její starší sestry a díky otevřené kuchyni mohou hosté sledovat přípravu svých pokrmů.  Pro nejmenší je o víkendech a při hezkém počasí i ve všední dny připraven malý dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Grosseto - neměl jsem nikdy lepší pizzu než právě zde. Ostatní je samozřejmě také výborné, ale už se dá nalézt stejná kvalita i někde jinde. Rádi se sem stále vracíme.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Vzdy jsme byli spokojeni, ale tentokrat tedy bohuzel ne. Mohla za to především obsluha, pan číšník značně neprofesionální, pomalý, otrávený a jeste nešikovný a hloupý. Těstoviny OK, ale bohuzel to nezachranily.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizza vzdy skvela, risotto spravne kremove, dortiky hrisne, obsluha ochotna a prijemna. Za me rozhodne ano!
Recenze je užitečná (0)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO