Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Grosseto Brumlovka

Grosseto Brumlovka je nejmladší a nejmodernější provozovnu sítě restaurací Grosseto. Co se týče interiéru je zcela odlišná od ostatních restaurací. Dostatek vhodného prostoru, který se zde nachází, je často využíván k pořádání různých firemních či rodinných oslav. Tuto skutečnost ještě podtrhuje velké množství parkovacích míst, která se nacházejí hned vedle budovy Brumlovka. Víkendové parkování je zcela zdarma. 

Jinak se prezentuje stejnou úrovní poskytovaných služeb jako její starší sestry a díky otevřené kuchyni mohou hosté sledovat přípravu svých pokrmů.  Pro nejmenší je o víkendech a při hezkém počasí i ve všední dny připraven malý dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Prijemne prostredi i pres umisteni v arealu Brumlovka. Jidlo je dobre, ale za tu cenu zase nic extra. Nejvetsi zklamani je pro me pivo - nechapu, jak v luxusne se tvarici restauraci mohou tocit pouze Staropramen (navic chutove lehce nakysly - spinave trubky/kohouty), coz je podprumerne pivo, kdyz je k mani tolik lepsich alternativ, od velkych pivovaru po mensi.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Simply grosseto. The quality of food js excellent and there is nothing to complain about. If you like good pizza and pasta, you won't be disappointed! It is worth it.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO