Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 12x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Golosona

Přehled hodnocení
79% celkově
74% personál
72% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 7x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Výborně jsme se najedli, jako vždy. Pizzy byly skvělé, křehké, na slabém těstě. Gnocchi s lososem byly taky velmi dobré. Je dobře, že restaurace je v rohu, mimo hlavní proud nakupujících, takže je v ní celkem klid.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsme se dobře najedli. Těstoviny, masíčko, gnocchi - vše bylo moc chutné. Personál milý, v době oběda kolem 13. hodiny je tam plno, takže servis je pak pomalejší, ale to je pochopitelné. Cením si skvělého jídla a nekuřáckého prostředí. Na to, že je to v obchoďáku, je toto výtečný podnik.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Tentokrát byla návštěva perfektní, rezervačka zafungovala výborně, příjemná obsluha, čisté prostředí a žádné prodlevy, tak dobré carpaccio jsem dlouho neměla, chuťově vymazlené!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Golosona je velmi příjemná pizzerka, kde si užijete vynikající kuchyni a skvělé víno. Obsluha s námi velmi ochotně probrala problémy s alergiemi a nabízela alternativní možnosti.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Potřebovala jsem na jistou večeři, hlavně mít zamluvené místo, jídlo bylo dobré, objednávání, diskuse kolem nutnosti rezervace v prázdné jídelně a alergenu č. 1 na steaku byla trochu navíc a zbytečná:-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět vynikající oběd s mojí partnerkou, měl jsem klasickou pizzu se šunkou a partnerka boloňské špagety, vše bez výhrad. Velikým plus od minulé návštěvy vidíme možnost platby kartou a domácí čaj každodenně připravovaný
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Na to, že se restaurace nachází v prostorách obchodního centra, je toto místo vcelku vkusně zařízeno. Personál velmi milý a jídlo rychle a kvalitně připravené. Doporučujeme malinovku, do které vám dají i čerstvé maliny.
Pizzerie Golosona
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restauraci jsme navštívili již asi počtvrté a tentokrát velké zklamání. Hned na úvod nám servírka oznámila, cituji: "Takže, nejsou noky ani tagliatele a ani domácí limonády nejsou." Zřejmě zrušili i houstičky s máslem, které jsme vždy při minulých návštěvách dostali hned při příchodu na stůl. Dala jsem si malinovku, ve které bývaly vždy čerstvé maliny, bohužel tentokrát ne. Dali jsme si s přítelem každý jinou pizzu a oběma nám po ní nebylo dobře. Byla to naše poslední návštěva v této restauraci. Umístění restaurace hned u vstupu do obchodního centra je nešťastné, velmi tam táhlo od stále se otáčejících dveří.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Pizzerie Golosona Pizzerie Golosona
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO