Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • MG restaurace

    Mladá Boleslav, Bezděčín 136, 29301
  • Klokočka

    Bakov nad Jizerou, Bakov nad Jizerou-Malá Bělá 16, 29401

Pizzerie Giovanni

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Hezka cista restaurace s ochotnym personalem. Meli jsme poletni menu plus kolega zkusil minutku risoto. Pizza i pasta ok. Risoto chutove dobre, ale arborio byla trochu vice varena...Lepsi prumer mezi ceskymi italskymi restauracemi. Urcite zopakujem navstevu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je velice pěkně zařízená, a to ve světlých barvách. Má velice příjemné prostředí. Je rozdělená do kuřácké a nekuřácké části, což ja osobně velice oceňuji a pro letní měsíce má navíc otevřenou terásku. Jídlo je naprosto vynikající, pokaždé si dávám jiné a vždy jsem byla nad míru spokojená. Personál by mohl být usměvavější a milejší, trochu kazí celkový velmi dobrý dojem z restaurace.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí celkově příjemné, jídlo chutné. Jen jsem byla trochu překvapena,že ačkoli jsem zarezervovala místa dva týdny předem, náš stůl byl tak nějak provizorně umístěn přímo vedle velké společnosti, pravděpodobně se jednalo o sraz spolužáků. Oni se výtečně bavili,ale my jsme se i díky velikosti a umístění našeho stolu téměř neslyšely. Těšila jsem se na příjemné povídání s kamarádkama,ale bohužel jsme musely spíše křičet.Taky mi připadalo,že i obsluze jsme se v tomto místě trochu pletly Možná to byla souhra více rezervací přijatých ve stejnou dobu a zrovna na nás to takto vyšlo, nebo špatná organizace ?
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Trochu nechápu, proč jsme byli v restauraci úplně sami, je to škoda, restaurace je hezká, jídlo moc dobré a obsluha milá. Mají tu asi jednu z nejlepších pizz v MB
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO