Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Giovanni

Příjemná pizzerie s venkovním posezením.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je velice pěkně zařízená, a to ve světlých barvách. Má velice příjemné prostředí. Je rozdělená do kuřácké a nekuřácké části, což ja osobně velice oceňuji a pro letní měsíce má navíc otevřenou terásku. Jídlo je naprosto vynikající, pokaždé si dávám jiné a vždy jsem byla nad míru spokojená. Personál by mohl být usměvavější a milejší, trochu kazí celkový velmi dobrý dojem z restaurace.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí celkově příjemné, jídlo chutné. Jen jsem byla trochu překvapena,že ačkoli jsem zarezervovala místa dva týdny předem, náš stůl byl tak nějak provizorně umístěn přímo vedle velké společnosti, pravděpodobně se jednalo o sraz spolužáků. Oni se výtečně bavili,ale my jsme se i díky velikosti a umístění našeho stolu téměř neslyšely. Těšila jsem se na příjemné povídání s kamarádkama,ale bohužel jsme musely spíše křičet.Taky mi připadalo,že i obsluze jsme se v tomto místě trochu pletly Možná to byla souhra více rezervací přijatých ve stejnou dobu a zrovna na nás to takto vyšlo, nebo špatná organizace ?
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO