Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 10x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Galaxie

Pizzerii Galaxie naleznete a konečné metra C - Háje v prostorách multikina Cinema City Galaxie. K posezení můžete využít i zimní a letní zahrádku. Z pestrého jídelního lístku chutných italských variací si jistě vybere každý. Funguje zde také rozvoz jídla.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V pizzeria nás obsluhoval úžasný číšník, nic nebylo problem a ani male pobíhající dítě ho nerozhodilo. Jidlo bylo dobré, pití take. Červené víno někdy mívají lepší - ale ceny jsou nižší než jinde.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace má malý dětský koutek - ale funkční. Některé hračky by bylo dobré již vyměnit (prasklá kola u aut, odpadlé male kousky), tabule bez kříd:-(. Jinak ale dobré. Velké plus - přebalovací pult. Jídlo dobré - panenka s bramborem - výborná, pizza take. Rozlévané červené víno Cabernet výborný (lepší než jinde). Obsluha by se mohla občas usmát, jinak problem nebyl.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pizzerie Galaxie je v blízkosti stanice metra Háje, hned u kina Cinema City Galaxie. V restauraci je milá, příjemná a vstřícná obsluha, dobré jídlo, pití a výborná káva. :-)
Pizzerie Galaxie
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO