Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 20x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Galaxie

Pizzerii Galaxie naleznete a konečné metra C - Háje v prostorách multikina Cinema City Galaxie. K posezení můžete využít i zimní a letní zahrádku. Z pestrého jídelního lístku chutných italských variací si jistě vybere každý. Funguje zde také rozvoz jídla.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající grilované krůtí s opečenými bramborami a hovězí steak s grilovanou zeleninou, navrch pečené jablko co zákusek. Snad jen ty Krušovice nejsou ideální, ale jeden nemůže chtít všechno.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vybraly jsme pizzu a salát. Pizza měla křehké těsto a opravdu dobrá. U salátu v kuchyni zapomněli na některé ingredience, ale po upozornění obsluhy, bylo vše napraveno. Jídlo nám chutnalo. Ještě se tam vrátíme :)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Tentokrát jsme nebyli tak příjemně překvapeni jako jindy. Bohužel manželovi přinesli pizzu až už jsme se synem měli dojedeno a já navíc vypitou kávu. Jídlo bylo take o trochu chuťově horší než jindy. Vše bylo dost osolené. Jinak máme ale tuto pizzeria moc rádi, chodíme sem už vice než 10 let.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO