Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 18x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Galaxie

Pizzerii Galaxie naleznete a konečné metra C - Háje v prostorách multikina Cinema City Galaxie. K posezení můžete využít i zimní a letní zahrádku. Z pestrého jídelního lístku chutných italských variací si jistě vybere každý. Funguje zde také rozvoz jídla.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Tentokrát jsme nebyli tak příjemně překvapeni jako jindy. Bohužel manželovi přinesli pizzu až už jsme se synem měli dojedeno a já navíc vypitou kávu. Jídlo bylo take o trochu chuťově horší než jindy. Vše bylo dost osolené. Jinak máme ale tuto pizzeria moc rádi, chodíme sem už vice než 10 let.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V pizzeria nás obsluhoval úžasný číšník, nic nebylo problem a ani male pobíhající dítě ho nerozhodilo. Jidlo bylo dobré, pití take. Červené víno někdy mívají lepší - ale ceny jsou nižší než jinde.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace má malý dětský koutek - ale funkční. Některé hračky by bylo dobré již vyměnit (prasklá kola u aut, odpadlé male kousky), tabule bez kříd:-(. Jinak ale dobré. Velké plus - přebalovací pult. Jídlo dobré - panenka s bramborem - výborná, pizza take. Rozlévané červené víno Cabernet výborný (lepší než jinde). Obsluha by se mohla občas usmát, jinak problem nebyl.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO