Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 19x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Galaxie

Pizzerii Galaxie naleznete a konečné metra C - Háje v prostorách multikina Cinema City Galaxie. K posezení můžete využít i zimní a letní zahrádku. Z pestrého jídelního lístku chutných italských variací si jistě vybere každý. Funguje zde také rozvoz jídla.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vybraly jsme pizzu a salát. Pizza měla křehké těsto a opravdu dobrá. U salátu v kuchyni zapomněli na některé ingredience, ale po upozornění obsluhy, bylo vše napraveno. Jídlo nám chutnalo. Ještě se tam vrátíme :)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Tentokrát jsme nebyli tak příjemně překvapeni jako jindy. Bohužel manželovi přinesli pizzu až už jsme se synem měli dojedeno a já navíc vypitou kávu. Jídlo bylo take o trochu chuťově horší než jindy. Vše bylo dost osolené. Jinak máme ale tuto pizzeria moc rádi, chodíme sem už vice než 10 let.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V pizzeria nás obsluhoval úžasný číšník, nic nebylo problem a ani male pobíhající dítě ho nerozhodilo. Jidlo bylo dobré, pití take. Červené víno někdy mívají lepší - ale ceny jsou nižší než jinde.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO