Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 25x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Fresco Vento

Přehled hodnocení
72% celkově
78% personál
70% prostředí
70% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 5x
3 9x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde na večeři a vše bylo v pořádku. Jídlo bylo super ( kachní prsíčko a hovězí steak byli na jedničku), k pití jsem si dala svařák a i na něm jsem si pokudivu pochutnala (Což nebývá zvykem). doporučuju :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná pizzerie na Palackém náměstí. Výborná tomatová polévka. Pizza, coctaily taky bez problemu. Obsluha milá a rychlá. Ceny v dané lokalitě přiměřené. Rozhodne lepší průměr.
Celkově    
personál 4
prostředí 1
jídlo 4
Nekurak neni oddelen od prostor, kde se kouri. Kour je citit v nekuraku. Jidlo v poradku, minestrone chutna, pizza prosciutto crudo dobra, cervene vino prumerne. Obsluha ochotna
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme na večeři, já měla rizoto, ale bohužel rýže nebyla moc povedená. Jinak jídlo spíš takový průměr, nenaštve ani nenadchne. Prostředí příjemné. Obsluha ochotná. Jen jsme tedy čekali asi 45 minut na jídlo, což je dost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Vyhled je hezky, jidlo moc dobre, i piti. Venku bylo moc horko. Uvnitr prijemna klimatizace. Ciste stoly. Da se platit kartou, bezkontaktny terminal maji. Obsluha ochotna, trosku pomalsi
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pizza byla dobrá, i když mezi nejlepší v Praze by se nedostala ani omylem. Celkově takový dobrý průměr, neurazí, nenadchne a ani špetka navíc, než se musí – čímž myslím např. "chudou" nabídku nealko, čili základní produkce formy Coca cola + minerálka a voda. Nebo když kolegyně požádala o malý zeleninový salát, neuspěla – v nabíce je jen velký jako hlavní jídlo a hotovo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pizzerie přímo u tramvajové zastávky na Palackém náměstí. Zahrádka hezká, ale v okolí je hodně rušno. Interiér pizzerie prijemny, vkusný, jen stolečky jsou hodně blízko u sebe a tim pádem je soukromí tak nejak vyloučené. Vynikající tomatová polévka s olivami a nivou. Opravdu top zážitek, jelikož si ji dávám skoro všude, tak srovnání mám hodně a tahle je jedna z nejlepších v Praze. Ostatní pizzy i saláty bez problému. Obsluha milá a rychlá. Ceny přijatelné.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
První pivo podmirak, ale pak se to zlepšilo. Uvítání tragédie, musel jsem si sednout tam kam mi ukázali i kdyz jinde bylo take místo. Ostatní číšníci ale OK. Nejhorší ale bylo jídlo. Zkusil si někdy pak majitel místní panenku jídlo c. 133? Takový divný mix chuťově velmi špatně povedený. Zkuste si někdy panenku v Grossetu, rozdíl je 200% cena pouze 60%.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO