Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Fontana

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemný podnik, kde nám i přesto, že jsme dorazili až po 22.hodině, kdy už nevaří, udělali alespoň každému pizzu. Obsluha milá, jídlo průměrné, ceny maličko vyšší, než bych v Budějovicích čekala. Vše ok.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace na dobrém místě s naprosto podprůměrným jídlem. Gnocchi plavaly v podivné omáčce s příchutí vegety s mikroskopickymi kousky kuřecího masa. Lasagne pouze někdo rozmrazil z polotovaru. Tak snad jen cola byla dobrá, nastavené ceny by měly odpovídat jiné kvalitě
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Polevky vyborne huste a na me az moc pizza takovy lepší prumer
Pizzerie Fontana Pizzerie Fontana
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace se nachází v krásném centru ČB. Obsluha byla značně nezkušená, ale vše proběhlo v pořádku. Jediné, co mě zamrzelo, tak bylo to, že když jsem si objednal špagety aglio olio, tak místo parmazánu jsem dostal nálož 30% Eidamu.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO