Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Dýdy Baba

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V této restauraci jsem si dala vždy jen pizzu. Nebyla špatná, ale jsou i lepší pizzerie. Za to latte zde mají dobré. Je to spíše klidná restaurace s příjemným, ne moc nóbl prostředím. A i to mi celkem vyhovuje, takže doporučuji.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tuto restauraci navštěvujeme poměrně často s přáteli. Je to především díky milému personálu, hezkému prostředí (v létě možnost sedět na venkovní zahrávce a skvělé pizze (s možností rozvozu domů). I tentokrát bylo vše na jedničku, včetně možnosti využití voucheru od Restu. Doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Zajímavé posezení blízko u univerzity. ideální když mate volno mezi predmetama ve skole, tak muzete zajit sem. Jidlo dobre, obsluha prijemna, vsem doporucuji.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci navštěvujeme s přáteli celkem pravidelně a vždy jsem všichni spokojeni. Výborná pizza, velký výběr ostatních jídel. Hezké prostředí (i nekuřácké). Venkovní zahrádka. Spokojenost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborně vychlazený Kozel přišel v teplém odpoledni velmi vhod :-) K tomu na zakousnutí pizza chleba se slaninou + ochotná obsluha = příjemný zážitek byl na světě. Doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace s venkovním posezením v Polabinách, v těsné blízkosti univerzity. Obsluha milá, ceny přívětivé. Možný dovoz pizzy, která je vynikající. Možnost využití voucheru od Restu je jen příjemným bonusem. Doporučuji!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, s možností posezení na venkovní zahrádce. Dobrý výběr jídel a pití, skvělá pizza s možností rozvozu domu. Rádi se sem vracíme. Mohu jen doporučit!!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné prostředí, s možností posezení na venkovní zahrádce. Dobrý výběr jídel a pití, skvělá pizza s možností rozvozu domu. Problém s přijetím voucheru od Restu, personál o něm vůbec nebyl informován.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dýdý Bábu můžeme jedině doporučit, velmi ochotná obsluha, bez čekání. K jídlu jsme si objednali dvě pizzy, byly výborné a hlavně to bylo hned, což bylo fajn, protože jsme měli už hrozný hlad. Restauraci můžeme jedině doporučit a těšíme se na další návštěvu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dydy bába je opravdu hlavně studentský podnik. Pivo zde teče proudem. Jídlo dobré, ale nejvíce doporučuji pizzu. Personál skoro vždy příjemný. Nemusím, ale jejich diskotéky.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO