Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Dýdy Baba

Dýdy Baba není jen podnik pro studenty, ale i dobrá pizzerie určená široké veřejnosti. Pořádají se zde pravidelné party v různých hudebních stylech, jako jsou CZ hity, Oldies, Dance, R'n'B a Rockotéky. Denní kavárna nabízí širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů, několik druhů kávy (teplých nápojů) a jiných specialit. Nekuřácká Pizzerie poté pestrý výběr pizz, těstovin a salátů. Možnost pořádání soukromých i firemních oslav a večírků.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V této restauraci jsem si dala vždy jen pizzu. Nebyla špatná, ale jsou i lepší pizzerie. Za to latte zde mají dobré. Je to spíše klidná restaurace s příjemným, ne moc nóbl prostředím. A i to mi celkem vyhovuje, takže doporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dydy bába je opravdu hlavně studentský podnik. Pivo zde teče proudem. Jídlo dobré, ale nejvíce doporučuji pizzu. Personál skoro vždy příjemný. Nemusím, ale jejich diskotéky.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Oblíbený podnik vysokoškolských studentů v blízkosti univerzitních kolejí. Dělají si sami docela slušnou, sice někdy až moc mastnou pizzu. Ostatní nabídka jídel menšího charakteru, ale na adekvátní úrovni. Výhodami podniku jsou tématické akce, zahrádka, ochotná obsluha, akce na drinky.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO