Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Domazzi

Přehled hodnocení
82% celkově
85% personál
78% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 7x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S rodinou jsme navštívili tuto pizzerii už podruhé a docela jsme si pochutnali. Obsluha byla milá a příjemná. Pizzerie je čistá a působí dobře. Znovu se opět rádi vrátíme.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V této pizzerii jsme byli s rodinou a dali si pizzu. Ochotná obsluha, jen jsme museli trochu čekat. Pán to dělal sám. Podnik se teprve rozjíždí, tak se musí přimouřit oko, ale jinak dobrý.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkně prostředí, milý personál a především velmi chutné jídlo. Skvělá pizza a výborné vlastní těsto. Neotřelé a zajímavé menu (kromě pizzy také pelmeně, vareniky a boršč)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Rodinny obed se vydaril. V sobotu odpoledne jsme si dali vybornou pizzu. Pan kuchar byl mily a vtipny. Tesime se na dalsi navstevu v tydnu. Zkusime obedove menu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá obědová pizza, šťavnatá, těsto křupavé. Obsluha milá a rychlá, osobní přístup, občas hodíme řeč, co nového. Jídlo domácí. Menší restaurace, spíš bistro, na oběd v poho.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzu zde mají výbornou, prostředí průměrné, ale čisté. Obsluha je fajn, pivečko točí Svijany za 28,- Kč, což mi přijde jako dobrá cena na město, takže doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná restaurace, pizzu jsme si dali B2, tj. rajčata, eidam, salám, šunka, uzený sýr, niva a česnek. Rychle připravená, chutná, takže fajn. Pivo Svijany dobre, doporučuji.
Pizzerie Domazzi Pizzerie Domazzi
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V pizzerii Domazzi jsme byli už poněkolikáté. Tentokrát jsme si poprvé dali pizzu. Byla výborná. Jinak můžeme vřele doporučit také boršč a pelmeně. Obojí je moc chutné!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zapadlejší pizzerka. Obsluha dle přízvuku z Itálie. Pán byl příjemný, je vidět, jak těsto připravuje, dává ingredience, takže super. Pizza výborná, rychle připravena, doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zastrčenější pizzerie, myslím, že o ní moc lidí neví. Interiér pěkný, dali jsme si pivečko - Svijany, bylo dobré. Pizzu jsme si dali Mexicana (tomato, sýr, anglická slanina, salám, cibule, chilli) a B2 (tomato, sýr, šunka, salám, uzený sýr, niva, česnek, oregano). U první se nás obsluha zeptala, jak moc chce pálivou, to oceňujeme. Pizzy byly velmi rychle připravené. Byly výborné, tenké těsto, dostatek ingrediencí, takže doporučíme.
Pizzerie Domazzi Pizzerie Domazzi Pizzerie Domazzi Pizzerie Domazzi
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO