Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Domazzi

Přehled hodnocení
80% celkově
85% personál
74% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 4x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V pizzerii Domazzi jsme byli už poněkolikáté. Tentokrát jsme si poprvé dali pizzu. Byla výborná. Jinak můžeme vřele doporučit také boršč a pelmeně. Obojí je moc chutné!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zapadlejší pizzerka. Obsluha dle přízvuku z Itálie. Pán byl příjemný, je vidět, jak těsto připravuje, dává ingredience, takže super. Pizza výborná, rychle připravena, doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zastrčenější pizzerie, myslím, že o ní moc lidí neví. Interiér pěkný, dali jsme si pivečko - Svijany, bylo dobré. Pizzu jsme si dali Mexicana (tomato, sýr, anglická slanina, salám, cibule, chilli) a B2 (tomato, sýr, šunka, salám, uzený sýr, niva, česnek, oregano). U první se nás obsluha zeptala, jak moc chce pálivou, to oceňujeme. Pizzy byly velmi rychle připravené. Byly výborné, tenké těsto, dostatek ingrediencí, takže doporučíme.
Pizzerie Domazzi Pizzerie Domazzi Pizzerie Domazzi Pizzerie Domazzi
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Trošku zapadlá pizzerie, prostředí trochu strohé, ale čisté a upravené. Výběr pizzy je velký, dali jsme si Mexickoiu a B2, obě byly bleskurychle připravené, chutné, těsto tenké, takže mohu doporučit. Pivo Svijany dobré.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsme byli již podruhé. Opět jsme zašli na výborný boršč a pelmeně. Vše připraveno tak, jak má být. Porce jsou dostatečně velké, dá se zde dobře a vydatně najíst. Obsluha je rychlá a příjemná.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO