Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Domazzi

V pizzerii Domazzi umí nejenom několik druhů pizz o různých velikostech, ale specialitou tu jsou i sedviče a plněný pita chléb nebo tortila. V době oběda tu podávají i zvýhodněné menu, kde lze vybírat až z pěti variant.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V pizzerii Domazzi jsme byli už poněkolikáté. Tentokrát jsme si poprvé dali pizzu. Byla výborná. Jinak můžeme vřele doporučit také boršč a pelmeně. Obojí je moc chutné!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zapadlejší pizzerka. Obsluha dle přízvuku z Itálie. Pán byl příjemný, je vidět, jak těsto připravuje, dává ingredience, takže super. Pizza výborná, rychle připravena, doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zastrčenější pizzerie, myslím, že o ní moc lidí neví. Interiér pěkný, dali jsme si pivečko - Svijany, bylo dobré. Pizzu jsme si dali Mexicana (tomato, sýr, anglická slanina, salám, cibule, chilli) a B2 (tomato, sýr, šunka, salám, uzený sýr, niva, česnek, oregano). U první se nás obsluha zeptala, jak moc chce pálivou, to oceňujeme. Pizzy byly velmi rychle připravené. Byly výborné, tenké těsto, dostatek ingrediencí, takže doporučíme.
Pizzerie Domazzi Pizzerie Domazzi Pizzerie Domazzi Pizzerie Domazzi
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO