Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Domazzi

V pizzerii Domazzi umí nejenom několik druhů pizz o různých velikostech, ale specialitou tu jsou i sedviče a plněný pita chléb nebo tortila. V době oběda tu podávají i zvýhodněné menu, kde lze vybírat až z pěti variant.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Podnik jsme navštívili se slevovým voucherem a na rozdíl od některých jiných zkušeností nebyl problém s rezervací a i personál byl velice milý. Pelmeně i varenyky byly poctivé, ale ničím extra nenadchly.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzerie je trošku v zapadlé uličce, což je škoda. Interiér je strohý, ale čistý. Výběr pizz mají slušný, pivo nabízí Svijany. Byli jsme zde už víckrát a vždy spokojeni.
Pizzerie Domazzi
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Opět vynikající jídlo,poprvé co jsme ochutnali kvásek a byl tak dobrý ,že jsme si koupily 2l sebou domů.Vřele doporučuji ochutnat.Obsluha super,milá a příjemná.
Pizzerie Domazzi Pizzerie Domazzi
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO