Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Bar Pizzeria Dal Conte

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Skvělá volba kam na neformální oběd v centru Kroměříže. Skvělá a bohatě obložená pizza, výborná Stella a příjemná komunikativní obsluha. Jediné mínus je prostředí, které by si zasloužilo renovaci :)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pizzerie Dal Conte se nachází kousek od centra Kroměříže v klidné uličce. Až spartánsky jednoduchý interiér moc parády nenadělá. Je tu pár obrázků s italskými motivy, tmavý nábytek, malý bar a neskutečné vedro. Proto raději k polednímu posezení volím letní zahrádku přilepenou na chodníku před pizzerií. Obsluha je rázná a strohá. Bohužel jejich servis není tak úplně bez problémů. Napřed mě servírka zaskočí obviněním, že jsem jí špatně zadal objednávku a hned poté mi servíruje předkrm současně s objednanou pizzou s vysvětlením, že to v kuchyni jako dva chody nepochopili. Budiž. Caprese salát tady totiž mají v jídelním lístku opravdu v kolonce saláty a ne předkrmy. Přistupuji tedy na obrácené pořadí a pouštím se do hlavního chodu. Tím je pizza Luca. Na tenkém corpusu je klasický rajčatový základ, pak je tu mozzarella, špenát, česnek a ricotta. Vše je pěkně vybalancované a prvotřídní. Podnik se chlubí italským šéfkuchařem a na výsledku je to znát. Pizzu tady prostě opravdu umí. S caprese salátem už je to o něco horší. Na vině je podle mého unavená bazalka a příliš mnoho oleje. Bazalku, byť se jí nešetřilo, není v pokrmu téměř cítit a oleje prostě přebývá. Ve chvíli, kdy rajčata pustí trochu šťávy už celý salát doslova „plave“. Je to škoda, protože jinak je ochucení v pořádku. Espresso na závěr v plném servírování je na rozdíl od salátu výborné. Kroměřížské Dal Conte je nutno brát jako tradiční pizzerii s barem, a ne jako restaurant, kde je možné si objednat vícechodové menu a čekat na nějaké překvapení. V tomto duchu zde pravděpodobně nikdo nebude zklamán.
Bar Pizzeria Dal Conte Bar Pizzeria Dal Conte Bar Pizzeria Dal Conte
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Spokojenost s jídlem, dali jsme si 3 druhy pizzy a všechny byly výborné. Obsluha příjemná.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO