Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 77x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Corte di Angelo

Italská restaurace s typickou výzdobou Vám nabídne klasické italské pokrmy jako jsou těstoviny, noky a samozřejmě pizzy.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Návštěva restaurace byla příjemná, s kamarádkou jsme byly spokojeny jak s jídlem, tak vínem a sladkou tečkou. Těstoviny mohly být trochu více al dente, ale omáčka byla velmi chutná. Obsluha milá, třebaže chvílemi jsme musely déle čekat.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Předvánoční návštěva s kamarádkou byla velmi příjemná. Personál byl ochotný, avšak občas bylo poněkud složitější odchytnout někoho na objednání. Vzhledem k plnosti restaurace však toto bylo pochopitelné. Na kvalitě jídla se nic neodrazilo a celkově jsme byly s návštěvou spokojeny.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Bohuzel jsem velmi zklamaná... restaurace se tváři nekuřácká, ale kouř je cítit všude. A jídlo velmi špatné. Polévka minestrone je podle této restaurace pouze čistý vývar s par kousky zeleniny :-/..... uz sem nikdy nepujdu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO