Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Panamera

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Výborné celodenní posezení a velmi příjemná obsluha. Jídlo výborné. Hojně navštěvovaná a oblíbená restaurace. Doporučuji rezervaci. Vhodné i pro rodiny s dětmi.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nemám žadné výtky. Obsluha velmi milá, ochotná a rychlá. Pizza z nadýchaného těsta, které se rozplývá na jazyku. Jako malá chut´ovka chléb s bylinkovým máslem nemá chybu. Za mě výborné!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace byla plně obsazena a bez rezervace takřka nemožné se posadit. Personál vstřícný, znalý a pohotový. Jídlo dobré, bohatý výběr nápojů, ceny průměrné. Doporučuji i pro rodiny s dětmi.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pizzerie je skvělým místem na setkávání s přáteli. Obsluha je zde příjemná, prostředí pěkné, jídlo bohužel průměrné. Pizza by sasloužila lepší, tučnější sýr, jinak je to taková ta hezky česky upečená pizza. Saláty zde jsou vynikající.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dobre misto pro setkávání se s přáteli. Je to v centru města, tak můžete pozorovat okolí. Pizza neni jak z italské restaurace. Ale celkove mohu tuto restauraci doporučit, prostředí je velmi prijemne.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Tato pizzerka je v Žatci dost oblíbená především díky lokalitě. Jídlo je zde průměrné, ale pizza neni vubec špatná. Jen na muj vkus je těsto příliš silné. Obsluha je zde výborná a prostředí je pekne.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Tuto restauraci mam rada, personál je vzdy mily, ochotný a přátelský. Jídlo je průměrné. Klasická pizza se silnějším testem, testoviny po cesku, takze ve většině případu smetanove, ale dobre. Prostředí je utulne. Restaurace rozdělena na kurackou a nekurackou část. Urcite doporučuji, v Žatci je to klasika.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO