Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Capua

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc dobrá pizza i hezké prostredi
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí restaurace je příjemné, personál milý, nicméně jídlo bylo spíše průměrné. Chválím velikost porce, ale chuť už pokulhávala, dá se říci, že těstoviny, byť byly s liškami a panenkou, žádnou chuť neměly.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Prostředí restaurace je dobré, je tam klid, když chcete utéct z rušných ulic města. Ale přeci jen, člověk sejde hlavně najist a jidlo neodpovídá cenám. Priste bych volila něco jiného.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace která si na nic nehraje. Nečekejte žádný velký luxus ale platí, že za dobré peníze se i dobře najíte. Pro obyvatele Letné naprostá povinnost vyzkoušet. Za mě určitě spokojenost.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace se hodne zhoršila. Personál neochotný a pripadate si, jako by jste je obtěžovali. Bohužel to nebylo poprvé a už se do restaurace nevrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově     
personál 2
prostředí 3
jídlo 1
Studenou pizzu přímo z pece umí snad jen tady.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Musím říci, že se tato restaurace velmi zhoršila. Ceny jídel určitě neodpovídají kvalitě a výměna personálu nepomohla. Paní číšnice otrávená a ne moc milá. Prostředí stejné a normální.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
I did not receive what I have ordered and I asked the waiter about it. He tried to convince me that this is what I have ordered. Also my friend told him that we have ordered the same. He was looking at me (the waiter) I was waiting a little bit if he finally offers to change my meal for the one I have ordered, but it has never happened. I hate conflicts, so I told him OK, does not matter, I will eat it. That was the negative moment about our dinner.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO