Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 66 %     hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Capua

Pizzerie Capua se nachází v pražských Holešovicích nedaleko Strossmayerova náměstí. Jeden z místních pizzařů získal v roce 2009 na "Pizzacupu" titul vicemistra ČR. V kombinaci s výběrovými italskými surovinami je to základ kvalitní pizzy.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 2
prostředí 3
jídlo 1
Studenou pizzu přímo z pece umí snad jen tady.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Musím říci, že se tato restaurace velmi zhoršila. Ceny jídel určitě neodpovídají kvalitě a výměna personálu nepomohla. Paní číšnice otrávená a ne moc milá. Prostředí stejné a normální.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
I did not receive what I have ordered and I asked the waiter about it. He tried to convince me that this is what I have ordered. Also my friend told him that we have ordered the same. He was looking at me (the waiter) I was waiting a little bit if he finally offers to change my meal for the one I have ordered, but it has never happened. I hate conflicts, so I told him OK, does not matter, I will eat it. That was the negative moment about our dinner.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO