3 fotky

Restaurace BigPoppa

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace BigPoppa

Vítejte v nově otevřené pizzerie BIGPOPPA. Pizzerie nabízí příjemné posezení na letní terase, kde si můžete vychutnat orosené pivečko, kávu, nealko nápoje nebo ochutnat z naší bohaté nabídky pizzu, těstoviny, italská rizota, burgry, saláty popřípadě jinou naší specialitu. Při nepříznivém počasí můžete usednout v našem bistru a zahřát se teplým nápojem z naší bohaté nabídky. Dále je možnost objednat si oblíbené jídlo a nechat si ho dovézt až k Vám domů, do kanceláře nebo třeba na návštěvu u Vaší přítelkyně.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 3

Big Poppa je restaurace, kterou se nebojím doporucovat. Tentokrat jsem sem vzal kolegy z prace a vsichni byli moc spokojeni s jidlem. Mistni burgry jsou vazne super. Kdyby majitel chtel prece jen neco zlepšit, mohl by zapracovat na prostredi. Ja se sem ale nechodím kochat, nybrz skvele najíst. Trochu mi vadi, ze se zde kouří. Restaurace je ale znacena jako kuracka. Mam možnost jit jako nekurak jinam, kvuli jidlu to neudělám. Obsluha mila a ochotna.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace