Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Pizzerie Restaurant Bar Amos

Provoz pizzerie a restaurace výrazně směřující k italské kuchyni a s tím pochopitelně spojenou pravou italskou pizzou dle originálního receptu a těstovinami, na své si však přijdou i milovníci steaků, ryb, pokrmů z vepřového, hovězího a kuřecího masa, ale i bezmasých jídel, čerstvých salátů, dezertů. Restaurace sídlí v suterénu obchodního centra AMOS, umístěná v historickém centru Uherského Brodu a disponuje kapacitou 65 míst včetně salonku pro 15 osob přizpůsobenému pro menší akce, oslavy či obchodní jednání. Tyto akce je také možno uspořádat v celém prostoru restaurace. Bar je plně k dispozici se širokou nabídkou alko i nealkoholických nápojů, italské kávy nebo míchaných nápojů. Samozřejmostí je klimatizace a od léta možný rozvoz pizzy a ostatních pokrmů po Uherském Brodě.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO