Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 222x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Al Mulino

Al Mulino je oblíbená pražská restaurace s poctivou italskou kuchyní a krásným prostředím bývalého mlýna. Čeká vás tu příjemné venkovní posezení na hrázi Počernického rybníka, procházka v zámeckém parku i pravý nefalšovaný vodník Česílko.

Prvotřídní italská pizza, domácí těstoviny nebo čerstvé ryby, které si můžete vylovit přímo ze sádek uvnitř restaurace. Al Mulino vsází na nápadité menu z kvalitních surovin. Personál je milý a snaživý. Dost možná si s vámi přijde popovídat i majitel restaurace, který je na place pečený vařený.

Působivé prostory starého mlýna nabízí výjimečné propojení české tradice, mlynářského řemesla a moderní italské gastronomie. Příjemný rustikální interiér je laděný do konce 19. století. A na své si v Al Mulinu přijdou i děti, které čeká výlet do světa pohádek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace jsme zavítali poprvé a náhodou a moc se nám tam líbilo! prostředí útulné, obsluha milá a profi, jídlo výborné, poctivý vývar, originální dezert - taštičky, i když bych to spíš zařadila kvůli své sytosti mezi hlavní jídla, dost sladké :-) ale výborné! děkujeme a určitě se vrátíme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Business schůzka ve 4 na celý večer - výborné všechny předkrmy i hlavní jídla (líčka, chobotnice, pizza, rizoto se svíčkovou medium skvostné), sekt a víno ladily k jídlům, obsluha o nás pečovala pozorně a nevtíravě (2 číšníci a servírka)... Středa 26.4. od 18:00 byla nutná rezervace - celá restaurace byla plná, naprosto žádný problém zůstat sedět 45min po zavíračce... Malý tip - doporučil bych kuchařům doplnit dezerty o 1-2 malé/lehké - z nabízených jsem si v 21:30 už nevybral... Ceny vzhledem ke kvalitě a obsluze odpovídající (viz. hodnocení i na www.grandrestaurant.cz/restaurace-detail/al-mulino)... Závěr - výborný podnik na východním okraji Prahy pro business i privat akce - mohu jen doporučit...
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO