Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 266x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Pizzerie Al Mulino

Al Mulino je oblíbená pražská restaurace s poctivou italskou kuchyní a krásným prostředím bývalého mlýna. Čeká vás tu příjemné venkovní posezení na hrázi Počernického rybníka, procházka v zámeckém parku i pravý nefalšovaný vodník Česílko.

Prvotřídní italská pizza, domácí těstoviny nebo čerstvé ryby, které si můžete vylovit přímo ze sádek uvnitř restaurace. Al Mulino vsází na nápadité menu z kvalitních surovin. Personál je milý a snaživý. Dost možná si s vámi přijde popovídat i majitel restaurace, který je na place pečený vařený.

Působivé prostory starého mlýna nabízí výjimečné propojení české tradice, mlynářského řemesla a moderní italské gastronomie. Příjemný rustikální interiér je laděný do konce 19. století. A na své si v Al Mulinu přijdou i děti, které čeká výlet do světa pohádek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace je na příhodném místě u parku. Jak vyjde sluníčko, vždy rád zajdu na zahrádku. Vnitřek restaurace je také velmi vyvedený. Obsluha na velmi vysoké úrovni. To nejdůležitější je jídlo a to je také výborné, ať už pizza, salát nebo maso.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo skvělé, prostředí super, ale obsluha tragická. Restaurace nebyla plná, po usazení ke stolu jsme si po 10 minutách museli "ulovit" číšníka, aby nám donesl jídelní lístky. Pak jsme si museli opět dojít pro někoho, kdo by nám objednal, co jsme si vybrali. Pivo jsme dostali po děsně dlouhé době, ale aspoň jídlo bylo docela rychle (a bylo fakt skvělé). A nejvíc to zazdil číšník, který opakovaně dokázal kolem nás projít (zejména když obsluhoval u vedlejšího stolu) a úplně nás ignorovat.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO