Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
10 fotografií

Pizzerie a cocktail bar Avanti

Příčná 7b, Litovel
· Právě otevřeno (10:30 - 24:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Pizzerie a cocktail bar Avanti

Tato moderní pizzerie a cocktail bar blízko centra překrásného města Litovel nabízí široký výběr pizz o průměru 32 cm i 50 cm. Vyrobeny jsou z domácího těsta, čerstvých a kvalitních surovin. Nabídka dále zahrnuje velký výběr těstovin, výborné burgery z čerstvě mletého hovězího masa v domácí křehké bulce, saláty, steaky, speciality v podobě křidélek a žebírek. Nechybí ani dětské menu.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Velký výber jídel. Dali jsme si burgry, které byly opravdu velké. Bulky by mohly být lepší, ale maso bylo výborné. Mamka si dala kuřecí steak, který byl prý také výborný. Prostředí je příjemné.

Miluše
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Vlastimil Pewner
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno