Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 63 %     hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Vysočany

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Byly jsme zde s kamarádkami poněkolikáté, zase dobré pivo pizza i chléb se zapečeným masem, velmi milá obsluha jako vždy, rády zase určitě zajdeme s kamarádkami.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizza opravdu skvělá
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Byli jsme zde poněkolikáté, zase vše v pořádku, velmi dobrá polévka, akorát škoda, že mají pořád jen jeden druh a to tomatovou, pizza velký výběr, zase určitě zajdeme.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V této restauraci jsme byli po několikáté, tentokrát mě velmi překvapilo že přesto že je restaurace kuřácká nebylo to moc cítit, pizza zase dobrá jako pokaždé.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili s přáteli, obsluha ochotná a milá a pizza dobrá jako vždy, akorát člověk po návštěvě této kuřácké restaurace zrovna nevoní, ale to k tomu asi patří,,,,
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Všechno v pořádku, pizza velmi dobrá a tomatová polévka taky super, milá obsluha, byli jsme zde s přáteli, určitě zase zopakujeme, i když wc je poněkud zvláštní.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pizzeria Vysočany je dobrou volbou restaurace na oběd pro milovníky italské kuchyně. Každý den nabízí denní menu za standardní cenu, ze kterého si můžete vybrat buď jedno klasické jídlo anebo pizzu, těstoviny či salát. Prostředí restaurace není na dnešní dobu výjimečné, avšak velkým plusem je letní terasa s výhledem do klidného vnitrobloku.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO