Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 27x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Pizzeria Verde Rosa

Restaurace Verde Rosa nabízí kvalitní italskou kuchyni a pizzu připravovanou v cihlové peci. Hlavním cílem je zde spokojenost zákazníka, a proto se zde krom stálého jídelního lístku najde také mnoho sezónních specialit či dezertů vlastní výroby. Pochutnat si zákazníci mohou také na domácích limonádách, kvalitních tuzemských i zahraničních vínech či na vynikající italské kávě. To vše v nekuřáckém prostředí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto skvělý zážitek, dlouho jsem nezažila tak příjemnou obsluhu a příjemné prostředí. Co ale nemůžu opomenout, že jsem se uz dlouho tak dobře nenajedla.... Naprostá spokojenost.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Pizzeria Verde Rosa Restaurace Pizzeria Verde Rosa Restaurace Pizzeria Verde Rosa
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem zde poprvé v rámci výletu a za sebe mohu prohlásit, že s jídlem jsem byl spokojen, pokud budu zase na výletě rozhodně se zde zastavím znova. Takže ano doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO