Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Uno

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
UNO je fajn reštaurácia na večerné posedenie u pivka - pivo je tu moc dobré, jedlo k pivku tiež fajn. Škoda je, že v reštaurácii sa nedá vyhnúť cigaretovému dymu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezká restaurace, výborné jídlo, jen jsme v jídle dostali cibuli, místo česneku, který byl avizován v jídelním bez předchozího upozornění.
Restaurace Pizzeria Uno
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Stylová, příjemná restaurace téměř v centru města. Obsluha ochotná,jídlo výborné. Jedna menší výtka snad jen k rozdělení kuřácké a nekuřácké části. To spočívá v tom, že jediný stůl pro nekuřáky je umístěn u dveří, asi proto, že je tam čistší vzduch :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo skvělá pizza, velký výběr různých druhů jídel jako jediní nebo jedni z mála v opave mají šnečky....sice je nejím ale kdo jo tak můžu doporučit

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO