Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria U Veselých

Přehled hodnocení
74% celkově
69% personál
83% prostředí
63% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pizzu jsme dostali rychle obsluha byla přívětivá prostředí příjemné. Snad jediné co vytknout je přehnaná kyselost rajčat a příliš výrazná chuť tomatoveho pyré.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Bohužel se ke spokojeným recenzím nemohu přidat. Pivo ani víno, které bylo v nabídce a vybral jsem si neměli, polévka s liškami mi spíše připomínala nějaký instant ze sáčku (absence hub a převládající chuť nějakého dochucovadla), pizza průměrná a při placení nám nebyla předložena účtenka. Když jsem o ni požádal, dostali jsme pouze ručně psanou. Vím o řadě míst, kde lze za příjemný chuťový zážitek, utratit peníze lépe.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
TUTO RESTAURACI JSME NAVŠTÍVILI PODRUHÉ A OPĚT JSME BYLI MOC SPOKOJENI. JÍDLO PERFEKTNÍ - ŠPAGETY,PIZZY,TĚSTOVINOVÝ SALÁT LAHODNÉ. ČÍŠNÍK BYL LEHCE ZMATENÝ,ALE OCHOTNÝ. ZASE RÁDI DO PIZZERKY ZAJDEME :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná pizzeria, vhodná pro posezení s přáteli. Klasický jídelní lístek italských restaurací společně s příjemnou obsluhou vytváří milé prostředí pro posezení při dobrém jídle.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V PIZZERII JSME BYLI POPRVÉ A MOC SE NÁM LÍBILO. HEZKÉ PROSTŘEDÍ,PŘÍJEMNÁ SERVÍRKA (JEN BYLA NA VŠECHNO V PLNÉ RESTAURACI SAMA ) A VYNIKAJÍCÍ JÍDLO.VYZKOUŠELI JSME PIZZY,NOKY,ZAPEČENÉ BRAMBORY I MEXICKOU SMĚS. ZASE RÁDI ZAJDEME

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO