Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria U Veselých

Nabízí Vám rozvoz pizzy k Vám domů či kanceláře, širokou nabídku italské kuchyně od zeleninových salátů, těstovin, noků, rizota a velký výběr z naší jedinečné pizzy, kterou si můžete sestavit podle vlastní chuti. Pizzu Vám doručí na Váš stůl během hodiny. Každý den nabízí polední menu z domácí kuchyně, která je připravována z domácích produktů. Samozřejmostí je nabídka jakostních a ročníkových vín. Dále můžete ochutnat spoustu sladkých potěšení.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Bohužel se ke spokojeným recenzím nemohu přidat. Pivo ani víno, které bylo v nabídce a vybral jsem si neměli, polévka s liškami mi spíše připomínala nějaký instant ze sáčku (absence hub a převládající chuť nějakého dochucovadla), pizza průměrná a při placení nám nebyla předložena účtenka. Když jsem o ni požádal, dostali jsme pouze ručně psanou. Vím o řadě míst, kde lze za příjemný chuťový zážitek, utratit peníze lépe.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
TUTO RESTAURACI JSME NAVŠTÍVILI PODRUHÉ A OPĚT JSME BYLI MOC SPOKOJENI. JÍDLO PERFEKTNÍ - ŠPAGETY,PIZZY,TĚSTOVINOVÝ SALÁT LAHODNÉ. ČÍŠNÍK BYL LEHCE ZMATENÝ,ALE OCHOTNÝ. ZASE RÁDI DO PIZZERKY ZAJDEME :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO