Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria U Šneka

Restaurace a pizzerie U Šneka, nabízí tradiční italskou kuchyni, která potěší mnohé gurmány a přátelé dobrého jídla. Z jídelního lístku si můžete vybrat z široké nabídky pizz, těstovin, salátů a jiných italských specialit. Nabídku kulinářských specialit vhodně doplňuje i široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů. Také si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních vín z vinotéky. K restauraci přiléhá zahrádka, která je k dispozici od jara do podzimu. Restaurace U Šneka se nachází v centru Ostravy nedaleko Masarykova náměstí. V blízkosti restaurace se nachází placené parkoviště 25 Kč/h.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace chodím ráda, jelikož tam dělají skvělou pizzu a zapékané těstoviny. K tomu si dáme červené italské víno merlot. Personál je příjemný a na jídlo jsme nečekali dlouho.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Rád bych dal lepší hodnocení, ale zklamali mě. Malá drahá pizza, špatný vzduch, toaleta opravdu v otřesném stavu. Útulná, možná až moc. Už bych tam ale nešel. Spíš by to mohla být slušná hospoda.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace chodíme s přáteli často, jelikož zde mají výbornou pizzu, zapékané těstoviny a skvělé víno Merlot. Kdyby se zde nekouřilo, bylo vše vynikající.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO