Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria U Šneka

Restaurace a pizzerie U Šneka, nabízí tradiční italskou kuchyni, která potěší mnohé gurmány a přátelé dobrého jídla. Z jídelního lístku si můžete vybrat z široké nabídky pizz, těstovin, salátů a jiných italských specialit. Nabídku kulinářských specialit vhodně doplňuje i široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů. Také si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních vín z vinotéky. K restauraci přiléhá zahrádka, která je k dispozici od jara do podzimu. Restaurace U Šneka se nachází v centru Ostravy nedaleko Masarykova náměstí. V blízkosti restaurace se nachází placené parkoviště 25 Kč/h.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo v této restauraci jako vždy velice dobré. Měli jsme pizzu, zapečené těstoviny a moc jsme si pochutnali. K tomu výborné víno a kávu. Do této restaurace se vždy rádi vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace si zajdeme vždy, když máme chuť na zapečené těstoviny nebo pizzu. Obojí dělají skvěle a jídlo je vždy rychle připravené. K tomu si dáme výborné italské víno.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO