Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 9x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria U Dobré pohody

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Personál byl velice ochotný, neměl problém přemístit nám venku stoly. Na výběr měli kromě stálého menu i speciální nabídku, která zněla moc lákavě. Bohužel jídlo nás tentokrát moc neuchvátilo. Např. jsme čekali, že nudličky po mexicku budou alespoň trochu pikantnější. Plněný lilek byl dobrý, ale jeho vrstva musela být tenká, jinak byl dost vodový.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Tuto restauraci obcas navstivim. Jidlo je uchazejici. Prostrestredi celkem pekne, ale na nekterych zidlich odpadaji podrucky a vycuhuji srouby, takze pozor! Bohuzel dnes (15.7.) jsme po 15 minutach, kdy si nas obsluhujici personal ani nevsiml, byli nuceni odejit. A podotykam restaurace nebyla plna.
Celkově    
personál 3
prostředí 5
jídlo 2
S přítelem jsme byli v této pizzerii poprvé. Byli jsme tam asi v sedm hodin. Když vejdete, překvapí vás velkolepost interiéru. Ale to je asi tak všechno... Obsluha byla docela rychlá, nicméně jídlo (byla to pizza Quatro Formagi) bylo jako z gumy a docela nevýrazné. Jen sem tam byla cítit niva. Nenamáhali se ani pizzu nakrojit (i když to je už detail...) Restauraci bych NEDOPORUČILA.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná obsluha a jídlo naprosto vynikající. Bohužel nám nezbylo místo pro dezert. :)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pizzerii Appetito jsme vybrali jako nejvhodnější místo pro sváteční večeři, protože nás zatím nikdy nezklamala. I tentokrát byla kotletka s nivou a spinaci e panna excelentní, k tomu báječný bernard. Doporučujeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Letos jsme se poprvé rozhodli využít nabídku stále populárnějších valentýnských menu a protože v naší oblíbené restauraci bylo plno, zvolili jsme tuto pizzerii. Stejně jako při naší první návštěvě, i tentokrát jsme byli velmi spokojeni. Děkujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
S návštěvou restaurace jsme byli velmi spokojeni. Příjemné prostředí zčásti pod klenutými stropy evokuje návštěvu selské usedlosti či mlýna, k čemuž napomáhá i hořící svíce na stole. Obsluha milá, pizza i víno výborné. Rádi přijdeme zas.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO