Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Treviso

Nově otevřená Pizzeria Treviso v Praze Petrovicích. Skvělá pizza připravovaná v peci na dřevo a na jídeláku najdete i spoustu jiných italských dobrot. V letních měsících můžete posedět na zahrádce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme moc spokojeni, mají velký dětský koutek v rohu, dobré pivo, příjemnou obsluhu a moc dobrou autentickou pizzu, ráda zase přijdeme ochutnat italskou kuchyni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace byla plně obsazena, ale místo pro nás bylo, příjemná atmosféra, dobré pivo, výborný zákusek a pizza, mám pizzu ráda, ale málokdy bývá v menších pizzeriích originální, bez hermelínu a eidamu a tady je, je autentická a my na ní budeme dále rádi chodit!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme restauraci večer, bylo tedy prázdno, ale ta lokalita asi taková bude, výborné jídlo, velice příjemné a útulné prostředí, servis také perfektní a rychlý, velká spokojenost!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO