Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 56 %      hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Trappola

Pizzerie Trappola se nachází v Mladé Boleslavi na adrese nákupního centra Olympia. Své nákupy tak mohou návštěvníci zakončit v restauraci a vybrat si z pestré nabídky jídelního lístku. Hosté zde mají možnost ochutnat pravou italskou gastronomii, která vychází z tradičních receptur. K vytváření pokrmů jsou zde používány výhradně italské suroviny, velká část z nich je vlastní výroby. Jídelní lístek obsahuje nejen pizzu, ale i saláty a speciality z masa ryb. Zákazníci mohou rovněž využít i rozvozu. 

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Předražené jídlo, hrst rozvařených těstovin s několika kousky kuřecího masa za 159 Kč, jeden druh českého piva a ještě pouze lahvového. Na dotaz proč, odpověděla obsluha, že jsme přeci v italské restauraci... nicméně Stellu nabízí točenou... Ve 21.století tato restaurace nepřijímá karty... NEVER MORE
Celkově    
personál 3
prostředí 1
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace se nachází v nákupním centru, je ale příjemně zařízená. Jídlo nám velmi chutnalo, jen nádobí by rozhodně mohlo být čistší - nápoje jsme raději pili z lahve.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO