Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Pizzeria Sole Mio

Restaurant Sole mio byl založen v roce 1998. Najdete ho v centru Kutné Hory, na Václavském náměstí, v těsné blízkosti významné kutnohorské pamětihodnosti, Kamenného domu. Kapacita 50 míst, klimatizované prostředí. Součástí prostor je také sklep, který je využíván jako samostatný salónek pro 25 osob. Nabízí Vám zde velký výběr kuřecích, vepřových a hovězích minutek, těstovin, pizzy a salátů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milá a ochotná obsluha. Pizza i rizoto také velmi dobré a zákusek s kafíčkem úžasný. Při naší další návštěvě Kutné Hory tento podnik velmi rádi opět navštívíme.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 5
Restaurace ač zvenku nepůsobí nijak dobře, jídlo i personál překvapí a potěší :) Pizza byla skvělá, tak dobrou pizzu ztěží najdete i v Praze :) Jediné co se mi nelíbilo, byl interiér přeplněný sluničky, který na mě působil naopak spíše depresivně :) Ale skrze jídlo můžu jen doporučit..
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
+ příjemná, ochotná a rychlá obsluha - + není zde oddělené místo pro nekuřáky, přesto jsme to vyřešili
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO