Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 79x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Sicilia

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rozhodli jsme se využít voucher na oběd s rodinou a byli jsme spokojení. Prostředí bylo příjemné, nikdo zde nekouřil a pizzy byly chutné. Takže příjemný oběd. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace nedaleko Náměstí Míru. Obsluha ochotná, prostředí příjemné - oddělená kuřácká a nekuřácká část. Dali jsme si pizzu. Mají vlastní pec. Jídlo bylo chutné, pěkná porce.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Tentokrát velké zkamání. Nekuřácká část připomíná sál venkovské sokolovny, jedna pizza byla nedopečená (těsto polosyrové), takže jsme ji museli vrátit a nechat dopéct, na druhé byly ještě řádně nerozmrazené krabí tyčinky (mořské plody). Jediné plus - ochotná obsluha.
Restaurace Pizzeria Sicilia
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi mila a vstricna obsluha. Velmi hezky interier restaurace. Je zde dostatek prostoru a odcenuji i detsky koutek, ktery deti zabavi a dospeli mohou v klidu konverzovat. Pizza jako vzdy vyborna. ☺
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hezke prostredi na klidnem a dobre dostupnem miste. velmi ochotny a prijemny personal. Domluva je s nimi uz pri rezervaci velmi snadna. Pizza jako vzdy lahodna a hojne plnena. Jako vzdy jsem byla spokojena.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Průměrné jídlo, personál i prostředí...
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navšítívily s kamaradkou podruhé. Pizza byla opět moc dobrá. Personál by mohl být příjemnější a všímavější.. dojedli jsme a dopili a ani po 15 minutách se nás nepřišli zeptat, zda si ještě něco dáme či budem platit...
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
opravdu jsme si to užili, hezké prostředí, velice milá obsluha a hlavně výborné pizzy, již jsem věděla do čeho jdu a nezklamali, určitě zase zajdeme, už to plánuji:o))
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ochotný personál a vynikající pizza z cihlové pece a pravého ohně! Možná bych zapracoval na dekoraci podniku, ale atmosféru italské pece jen tak nic nenahradí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná pizza, příjemné prostředí, milý personál, který je velice přátelský k dětem. Do naší oblíbené pizzerie Sicilia v Korunní ulici určitě brzy znovu zajdeme.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO