Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 79x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria Sicilia

Pizzeria Sicilia se nachází v centru města, v atraktivním a příjemném prostředí Vinohrad (Praha). Připraveny jsou pro vás speciality italské kuchyně - pizza, těstoviny, saláty, minutky a deserty. Ochotný personál je připraven splnit vaše přání, abyste rozšířily řady spokojených zákazníků.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rozhodli jsme se využít voucher na oběd s rodinou a byli jsme spokojení. Prostředí bylo příjemné, nikdo zde nekouřil a pizzy byly chutné. Takže příjemný oběd. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace nedaleko Náměstí Míru. Obsluha ochotná, prostředí příjemné - oddělená kuřácká a nekuřácká část. Dali jsme si pizzu. Mají vlastní pec. Jídlo bylo chutné, pěkná porce.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Tentokrát velké zkamání. Nekuřácká část připomíná sál venkovské sokolovny, jedna pizza byla nedopečená (těsto polosyrové), takže jsme ji museli vrátit a nechat dopéct, na druhé byly ještě řádně nerozmrazené krabí tyčinky (mořské plody). Jediné plus - ochotná obsluha.
Restaurace Pizzeria Sicilia
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO