Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 29x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria San Severo

Přehled hodnocení
83% celkově
82% personál
82% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 12x
3 6x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzeria San Severo mě opět příjemně překvapila. Pizza byla moc dobrá, křupavá a s dobrou náplní. Celkově jsem si tak na denním menu pochutnal a mohu doporučit.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
San severo je poklidná pizzerie, která nenadchne, ale ani neurazí. Jídlo je dobré a čerstvé, personál je milý a ochotný. Tuto restauraci považuji za lepší průměr.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace chodíme uz několik let a opět nezklamala. Jídlo bylo přineseno včas a bylo vynikající. Všech šest z nás bylo maximálně spokojeno. Jen je třeba počítat s tím, ze nepřijímají kreditní karty.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsem tentokrát ochutnal Mix-grill s nivovou omáčkou. Maso bylo dobře ochucené a omáčka se k němu dobře hodila. Stejně tak tomatová polévka byla velmi dobrá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V pizzerii jsem ochutnal pizzu z poledního menu, s tomatem, mozzarellou a šunkou. Pizza byla jednoduchá, ale chutnala. Kolegové si vybrali kuřecí plátky z menu a také jim chutnalo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná pizzerie na metru Budějovická. Kolem oběda bývá plno, ale jídlo obvykle dostaneme během pár minut. Jídlo nám zde vždy chutná a proto se rádi vracíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezky zařízená restaurace ve stylu historického italského domu. Dali jsme si pizzu z poledního menu a všem chutnala, jen byla trochu sušší. Obsluha byla rychlá a příjemná.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná pizzerie hned u metra Budějovická. Každý den mají dobrá polední menu ze kterého se prakticky každý den něco vybere. Obsluha rychlá, příjemná a jídlo nám chutnalo.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 1
Mel jsem chilli con carne, snad jen se stopovým množstvím masa. Po reklamaci jsem dostal jiné jídlo - pizzu, no myslím, ze Dr Oetker z krabice by byla lepší volba... Summary: never more

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO