Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 29x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria San Severo

Stylová italská pizzerie se selským interiérem z pálených cihel a dřeva, umístěná v suterénu. Klasická zděná pec na dřevo zaručuje prvotřídní chuť pizzy, které najdete v nabídce asi 30 druhů. Dále nabízí salátové mísy, těstoviny, rizota, speciality z masa a ryb a kvalitní vína. Možnost pořádání firemních akcí a oslav.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzeria San Severo mě opět příjemně překvapila. Pizza byla moc dobrá, křupavá a s dobrou náplní. Celkově jsem si tak na denním menu pochutnal a mohu doporučit.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
San severo je poklidná pizzerie, která nenadchne, ale ani neurazí. Jídlo je dobré a čerstvé, personál je milý a ochotný. Tuto restauraci považuji za lepší průměr.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace chodíme uz několik let a opět nezklamala. Jídlo bylo přineseno včas a bylo vynikající. Všech šest z nás bylo maximálně spokojeno. Jen je třeba počítat s tím, ze nepřijímají kreditní karty.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO