Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 34x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria San Severo

Stylová italská pizzerie se selským interiérem z pálených cihel a dřeva, umístěná v suterénu. Klasická zděná pec na dřevo zaručuje prvotřídní chuť pizzy, které najdete v nabídce asi 30 druhů. Dále nabízí salátové mísy, těstoviny, rizota, speciality z masa a ryb a kvalitní vína. Možnost pořádání firemních akcí a oslav.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Určitě chválím domácí tiramisu, jedno z nejlepších. Dobře naležené, nepřeslazené. Pizza i rizoto byly průměrné. pizza měla dostatek ingrediencí, ale nebyla "přepatlaná". Co se mi zde opravdu nelíbilo bylo prostředí. Pizzerie má sice nekuřáckou část, která se vyznačuje tím, že na stole nejsou popelníky. Kouř byl po celé místnosti, chvílemi dost nepříjemný a oblečení bylo cítit i doma, přestože jsme seděli v "nekuřácké" části. Počkám si na léto a půjdu si na tiramisu na zahrádku.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Misto hezke, ale i kdyz jsme chteli nekurackou cast, tak od kuracke neni nijak oddelena, takze kour vsude. Jidlo dobre, obsluha prijemna, ale do zakoureneho prostredi uz se vracet nebudeme...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace čas od času zavitame a nikdy není zklamáním. Obsluhovaly nás velmi příjemně slečny, prostředí je utulne a jídlu se nedá nic vytknout. Takže pokud se chceme dobře najíst, je to pro nás vždy sázka na jistotu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO