Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 22x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria San Marco

Přehled hodnocení
93% celkově
90% personál
87% prostředí
95% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 16x
4 5x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Oblíbená restaurace tentokrát zklamala. Měli jsme rezervaci pro 6 osob, všichni jsme obdrželi potvrzení rezervace e-mailem a ještě smskou hodinu předem. Ovšem obsluha na naši rezervaci jaksi pozapoměla a viditelně rozladění (možná i proto, že měli téměř plno) nám po dohadech mezi sebou srazili 2 stolky a posadili nás do dveří se slovy „Už je to celé vaše“. Přitom u velkého stolu pro min. 6 osob seděli 3 lidé, kteří krátce na to odešli a z vedlejšího stolku pro 3 osoby náhle zmizela rezervační kartička. Vrcholem bylo, když jednomu z nás přinesli "rychlou" pizzu až když většina z nás měla snědené těstoviny. Oslava narozenin se vážně nepovedla. Příště zamíříme jinam.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Dnes jsme opět zavítali do naší oblíbené restaurace s kamarádkou. Nicméně, dnešní požitek nám zkazilo hned několik věcí: 1) sice nám potvrdili rezervaci, ale už nedali na žádný stůl rezervaci s naším jménem - ještě, že bylo volno - a to se nestalo poprvé. 2) Jeden číšník zřejmě neměl svůj den a nebyl nijak extra příjemný. 3) Posadili nás rovnou naproti dveřím, takže na nás docela slušně táhlo. Do pizzerie chodíme jak dlouho a vždycky jsme spokojení, takže věřím, že tohle je jen nějaké nedorozumnění, špatný den :)...
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé místo pro rande, milý a rychlý personál. Příjemné prostředí i ceny. Výběr jídla z nepřeberných druhů, každý si přijde na své. Jídlo chutné. Cenově cca. 300 ,-.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Krásný prostor, obsluha milá a rychlá. Akorát mě tedy z prvu posadili do průvanu, ale nebyl problém se přesunout. Výběr jídla a pití jako vždy pestrý, v tomhle nezklame San Marco nikdy. Jídlo chutné :).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha byla velice rychlá, ochotná a příjemná. Místa jsme měli zarezervované a ačkoliv jsme se o něco zpozdili, bez problémů nás ihned usadili. Objednané jídlo (2x pizza) nám přinesli s neskutečnou rychlostí. Velká spokojenost a mohu jen doporučit! :)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi rychle připravené jídlo. Velmi milá obsluha. Na to, že se jedná o "italskou" restauraci panuje chaos v názvosloví kávy. Doporučuji nastudovat na Google. Jinak velmi příjemné posezení.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO