Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 28x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria San Marco

Přehled hodnocení
87% celkově
82% personál
82% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 18x
4 8x
3 1x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva pizzerie San Marco je vždy jistotou správné volby. Nabídka není omezena jen na pizzu ale i další italské speciality, samozřejmostí je platba kartou či stravenkami a bezproblémová přítomnost domácího mazlíčka - v našem případě psa, který dostane vždy misku s čistou vodou. Personál je vstřícný a vše probíhalo bezproblémově a na úrovni. Jídlo skvělé
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velký výběr jak pizzy, která je tedy opravdu skvělá, tak těstovin, salátů a masa. Jídlo vždy vypadá i chutná skvěle! Prostředí je příjemné, většinou je i dost plno, takže určitě rezervujte :))
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Do této pizzerie chodíme už nějaký pátek a nikdy si nebylo na co stěžovat. Psala jsem, že měli problém s rezervacemi, ale to se už vyřešilo. Pizzy i celkový servis je na skvělé úrovni. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Pekne prostredi, prijemna obsluha a dobre jidlo. Neni moc zarizeno pro deti. Chybi prebalovaci pult na WC. Pri objednavce polivky a pizzy dostanete oboji najednou, takze vam minimalne jedno jidlo vystydne, coz je trochu skoda.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Velmi příjemné překvapení v centru Prahy, opravdu dobrá a tenká pizza podávaná na dřevěném prkénku, salát s červenou řepou a grilovaným kozím sýrem byl skvělý. Mírně zaostává obsluha, která toho má celkem hodně a tak může trvat než přijme objednávku. V neděli na oběd je tu opravdu plno, tak zvažte reservaci.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Na náměstí v Písku se za opravdu strašidelným vchodem, kde jsme se nějakou chvíli rozhodovali, jestli se sem opravdu chceme jít najíst, nachází pizzerie s velmi příjemným prostředím a chutnou pizzou.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 2
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Oblíbená restaurace tentokrát zklamala. Měli jsme rezervaci pro 6 osob, všichni jsme obdrželi potvrzení rezervace e-mailem a ještě smskou hodinu předem. Ovšem obsluha na naši rezervaci jaksi pozapoměla a viditelně rozladění (možná i proto, že měli téměř plno) nám po dohadech mezi sebou srazili 2 stolky a posadili nás do dveří se slovy „Už je to celé vaše“. Přitom u velkého stolu pro min. 6 osob seděli 3 lidé, kteří krátce na to odešli a z vedlejšího stolku pro 3 osoby náhle zmizela rezervační kartička. Vrcholem bylo, když jednomu z nás přinesli "rychlou" pizzu až když většina z nás měla snědené těstoviny. Oslava narozenin se vážně nepovedla. Příště zamíříme jinam.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Dnes jsme opět zavítali do naší oblíbené restaurace s kamarádkou. Nicméně, dnešní požitek nám zkazilo hned několik věcí: 1) sice nám potvrdili rezervaci, ale už nedali na žádný stůl rezervaci s naším jménem - ještě, že bylo volno - a to se nestalo poprvé. 2) Jeden číšník zřejmě neměl svůj den a nebyl nijak extra příjemný. 3) Posadili nás rovnou naproti dveřím, takže na nás docela slušně táhlo. Do pizzerie chodíme jak dlouho a vždycky jsme spokojení, takže věřím, že tohle je jen nějaké nedorozumnění, špatný den :)...

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO